Hayatı Kolaylaştıran İşler

Bu site, küçük, orta veya büyük ölçekli kurumların satın alma çalışanlarına kategori ayrımı gözetmeksizin satın almanın tüm konularında fonksiyonel destek veren ” Hizmetlerimiz “i içerir.  Dilediği zamanda ve dilediği yerden kişiselleştirilmiş online eğitim almasına olanak sağlar. Ayrıca destek alınan satın alma konusunda eğitimden bağımsız olarak danışmana sınırsız soru sorma imkanı da verir.

Satın alma konusunda sadece ihtiyacınız olan kritik bilgileri alacağınız bu site, eğitim modeli sayesinde bilginin en saf ve en nitelikli halini bire bir ve online olarak size sunmaktadır. Her bir satın alma konusunun özünü ihtiyacınız olduğu kadarıyla ve ihtiyacınız olduğu anda alabileceksiniz.

Katılımcılarla birebir yapılan online eğitimlerin ilk 45 dakikasında bilginin öz hali aktarılıyor. Kalan 15 dakikada ise soru-cevap şeklinde interaktif bir görüşme sağlanıyor. Amaç eğitim konusunun “Ne Yapılır” ve “Nasıl Yapılır” kısımlarının kavratılması ve bağlı olduğu kuruma doğrudan katkı sağlayabilecek seviyeye gelmesidir.

Süre ve kullanım şekli tamamen kişiye bağlıdır.

Satın alamadığımız tek şey elbette “Zaman“. Her yıl dünyanın birçok ülkesinde satınalma konusunda yüzlerce kitap ve makale yazılıyor. Bunların tamamını hatta yarısını bile okumak mümkün değil. Ancak bu site, zamanın etkili kullanılması sayesinde satınalma konularında konularında tüm katılımcılara zaman kazandıran bir eğitim fırsatı sunuyor.

Sizin talebinizle gelen konulardır. Hangi konuyu çalışmak isterseniz o konu işlenir.

Önceden bilgisi gelen özel talep için örnek vaka çalışması hazırlanarak ders esnasında paylaşılır.

Satın almanın genel işleyişiyle, süreçleriyle ilgil konulardır.

Süreç&Prosedür, Hedef&KPI, Raporlama, Tedarikçi Yönetimi, Risk Yönetimi, Sözleşme ve Protokol Taslakları vb.

Çevik Tedarikçi Yönetimi, Tedarikçi İnovasyonu, Tedarikçi Gelişimi ve Geliştirme, Değer Analizi Posteri vb.

Danışmanın Eğitimi ayrı şekilde ele alınır. Kapsamlı bir “Danışman” eğitimidir. Bir danışmanın nelere dikkat etmesi gerektiği, nelerden kaçınması gerektiği gibi kritik konular örneklerle ele alınır.

Excel bu eğitimle artık çok kolay. Tüm detaylarıyla burada.

  • Gücünüzü Keşfedin

BİREYSEL SATIN ALMA  DANIŞMANLIĞI

Kategori ayrımı gözetmeksizin tüm satın alma konularında ihtiyaç duyduğunuz uzmanlık desteğine, rehberliğe ve fonksiyonel desteğe, uzun vadeli danışmanlık sözleşmeleri taahhüdü olmadan erişmenizi sağlayarak satın alma yeteneklerinizi geliştiriyoruz. Bu hizmetlerimiz ile, isteğe bağlı ve anlık erişime sahip olduğunuz bu çalışma modelinde, satın alma potansiyelinizi ihtiyaçlarınıza göre ortaya çıkartmanız için uzman kadromuzla size koçluk yapıyoruz.

İncele
  • Vakit Kazanın

KAYNAK MERKEZİ

Kaynak merkezimiz, tamamı hemen kullanılabilir olan şablon, teknik doküman, incelemeler, çalışma kitapları, kılavuzlar ve satınalmayla ilgili pek çok bilgiyi içerir.

Ziyaret Et
  • Fark Yaratın

SATIN ALMA EĞİTİMİ

Satın Alma Eğitimi, pek çok satın alma konusunu farklı bakış açısıyla sunarak şirketinize değer katmanıza katkıda bulunacak bir içerik verir.

Tüm satın alma eğitimi konularını heyecanla keşfedeceksiniz. Sizlere sağlayacağımız hizmetlerimiz için heyecanlıyız.

Kaydol

İyi İşleri Birlikte Gerçekleştirelim!

Pınar Samsun

Satın Alma Danışmanı
+90 532 345 1328
Mesajınız için teşekkür ederiz. En geç 24 saat içinde geri dönüş sağlayacağız.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum.
Kişisel Verilerin Kullanılması Kanunu Hakkında