Sıkça Sorulan Sorular

KEPS Danışmanlık, şirketlerin satın alma departmanlarında çalışan tüm uzmanların ihtiyaç duydukları bilgileri hızlı bir şekilde elde etmelerini sağlayan bir öğrenme platformudur. Kişiye özel olması programı benzersiz ve dinamik kılar.

Küçük, orta ve büyük ölçekli tüm kurumların her kategoride çalışan satın alma profesyonelleri için uygundur.

Size özel konunuzu iletebilir veya sitede sunulan birçok konu arasından seçim yapabilirsiniz.
Mesela;
Temel Satınalma (Harcama Analizi, Talep Analizi, Kategori Analizi, Tedarikçi Analizi vb.)
Startejik Satınalma (Fiyat Benchmarking, Terik Havuzunun Düzenlenmesi; TCO Framework, Pazarlık ve Müzakere Stratejileri vb.)
Talep ve Maliyet Hedefi (İş Gereksinimlerinin Belirlenmesi, Talep Optimizasyonu, Kategori İş Süreçlerinin Yeniden Tasarlanması, Ana Maliyet Kalemlerinin Takibi vb.)
Risk Yönetimi (Tedarikçi Riski, Tedarik Zinciri Riski, Fiyat Riski, Organizasyonel Risk, İş Sürekliliği vb.)
Değer Zinciri (Çevik Tedarikçi Yönetimi, Tedarikçi Gelişimi ve Geliştirme

Gündeminizdeki konular için beyin fırtınası, birebir çalışmalar ve vaka çalışması yapıyoruz. Soru-cevap ve kişisel oturumlar ile bu konuların başarıya tam olarak ulaşması için de takip ediyoruz.

Bu oturumların ana amacı mevcut bilgi birikiminin kişinin ihtiyaçları göre uyarlanması ve gerçekleştirilmesidir. Siz kendi gündeminizi getirebileceğiniz gibi, biz de size geniş bir konu yelpazesi sunuyoruz

Satın almanın tüm içerik ve uygulamaları konusunda birlikte çalışabiliriz. (Kategori Yönetimi, Tedarikçi Segmentasyonu ve Performans Yönetimi, KPI Yönetimi…)

Her konu kendi için kısa bir değerlendirme içerir.

Hayır, böyle bir uygulamamız yok.

Yeni ve benzersiz bilgileri öğreneceksiniz. Projelerinizi yürütürken bilginin özünü aldığınız için hızlı bir şekilde mevcut projenize/işinize yansıtabileceksiniz.

Sitede bulunan tüm ders ve içerikler Türkçe’dir.

Evet, tüm oturumlarımız online olarak uygulanmaktadır

Maksimum 60 dakikadır.

Dilediğiniz her yeren katılabilirsiniz. İşte, evde, yoğun trafikte veya hafta sonu tatilinizde. Bu sayede özgürce öğrenmeye ve gelişmeye devam edebileceksiniz.