Satın Almanın Odaklı ya da Niş Konularında veya Sizin Getireceğiniz Özel Konularda Talebinize Göre Şekillenen ve Kategori Ayrımı Gözetmeyen Kişiselleştirilmiş Dinamik Fonksiyonel Desteğe Satın Almada Keps Farkı ile Dilediğiniz Yerden Dilediğiniz Zamanda Ulaşabileceksiniz.

DEĞİŞİMİ MÜMKÜN KILIN

Teknolojinin gelişmesi ve ihtiyaçların farklılaşması ile birlikte ticaret alışkanlıkları da değişiyor.  Satın alma çalışanlarının da bu değişimine ayak uydurabilmeleri, önce kendilerine sonra işletmelerine fayda sağlayabilmeleri ve rakipleriyle aralarında fark yaratabilmeleri için yeni yöntemleri uygulamaları ve bunları işlerine yansıtabilmeleri gerekiyor.

Satın alma konusunda bugüne kadar tasarlanmış olan eğitimler, hızla değişen bu dünyada ihtiyaçlara cevap verebilir olmamasının yanı sıra, bilinen klasik yöntem ve zaman koşullarıyla yapılandırılmaktadır.  Ancak hızlı ve sürdürülebilir dinamik satın alma eğitimleri mümkün kılınmalıdır.

Her koşulda, dilediğiniz satın alma konusunda ve dilediğiniz kadar formatıyla yapılandırabileceğiniz kişiselleştirilmiş dinamik satın alma eğitimlerini içeren bu sitede aynı zamanda zengin içeriklere de sahip olacaksınız. Satın almada Keps farkını yaşayın!

FARK YARATIN

İnsanlar, satın alma kabiliyetlerini geliştirmek için günler süren ancak sürdürülebilir olmayan eğitimleri artık daha az tercih ediyorlar. Çünkü rakiplerine göre fark yaratmak ancak hızlı ve sürdürülebilir olmakla mümkün. Fark yaratabilmek için satın alma konusunun temellerini bilmek gerekir.

Bu sitede, seçilen satın alma konusunun odak noktası olan “Ne Yapılır” ve “Nasıl Yapılır”ı anlatan danışman aynı zamanda konuyla ilgili örnekler, size özel çalışmalar ve ek dokümanlar sunmak suretiyle işinizde fark yaratmanıza yardımcı olur.

Mesela, tedarikçi yönetimi dediğimizde çok sofistike bir kavram gibi duruyor. Fakat temelde iki ana yönteme dayanıyor. Bir tanesi ilişki yönetimi, ikincisi ise risk yönetimidir. Bunları bilmeden konunun etrafında dolanmak size sadece vakit kaybettirecektir.

KENDİNİZE YATIRIM YAPIN

Tercihinize bağlı olarak değişecek olan sürelerde seçtiğiniz satın alma konusundaki zengin ve kişiselleştirilmiş eğitimi online ortamda alabileceksiniz.

Merak ettiğiniz, belki de günler süren uzun eğitimler boyunca soramadığınız ya da sorup cevabını alamadığınız, satın alma sürecinde önünüze çıkan eksik bilgi veya belge yüzünden ilerlemenize engel olan problemleri aşmak ve daha başarılı olmak için ihtiyacınız olan fonksiyonel desteği burada bulacak, yeni bilgi ve becerilerle donanmış olarak ayrılacaksınız.

KAYNAK MERKEZİ

Tamamlayıcı olarak kullanılabilmesi ve işinize hız kazandırması için formüle edilmiş satın alma analiz dökümanları, kategorik sözleşme ve protokol taslakları, kategorik hedef & KPI listeleri, risk yönetimi kriterleri, satın alma anket soru setleri gibi pek çok taslak dokümana sadece sizin ihtiyacınıza göre kişiselleştirilmiş şekilde ulaşıp kullanabileceksiniz.

Satın almanın odaklı veya niş konularında ya da sizin getireceğiniz özel konularda talebinize göre şekillenen ve kategori ayrımı gözetmeyen kişiselleştirilmiş dinamik bilgi ve fonksiyonel desteğe dilediğiniz yerden dilediğiniz zamanda ulaşabileceksiniz.

Kaynak Merkezi

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir

Bize Ulaşın

Bizi arayın +90 532 345 1328